Ребекка Хармс про відкладення безвізу для України: «Це сором»

Німецький політик, член Парламенту ЄС, учасниця  делегації комітету парламентської асоціації ЄС-Україна Ребекка Хармс 29 листопада, під час спілкування з українськими журналістами виявила свою думку щодо чергового відкладення надання безвізового режиму Україні, - передає кореспондентка Zaholovok.com.ua Анна Семенюк із Брюсселю.

«Я думаю, це сором», – сказала Ребекка Хармс.«Українцям необхідний вільний доступ до ЄС. Українці чітко сказали, що їх ідеал, їх ідея – захід, вони прагнуть до заходу, чи є кращий спосіб показати українцям, що вони нам потрібні, ніж дати їм вільний доступ до заходу»,  – зазначила політик.


«Я була присутня на нараді, де було багато представників різних країн і ми домовилися про те, що ми будемо тиснути  на свої уряди і добиватися того, аби вони відкрили для вас двері до Європи, бо ви нам потрібні», – додала Ребекка Хармс.  

«Не знаю точно що там відбулося на самому саміті, чи про що йшлося в кулуарах, але можу сказати, що, напевно, лідери багатьох європейських країн бояться зросту правих сил в Європі та ксенофобії. Я переконана, що це рішення невірне, помилкове, що ЄС навпаки повинен був заявити голосно про те, що вони вітають українців і про те, що вони раді українцям», – зазначила Ребекка Хармс.

«Гальмування надання безвізу Україні суперечить інтересам самої Європи», – додала вона.

BECOME PART OF A PROFESSIONAL NETWORK

Broaden your knowledge, expand your network
PARTNER ORGANISATIONS