E-learning

Медіа менеджмент в період трансформації

Інструктор: Зоя Чарльз
Запрошені спікери: Вітай Сич, Ангеліна Карякіна, Віталій Голубєв

Детальніше про курс

Дослідження аудиторії ЗМІ

Інструктор: Анна Вісенс
Запрошені спікери: Анна Добривечір, Максим Саваневський, Дмитро Тужанський

Детальніше про курс

 
 
Журналістика на різних платформах

Інструктори: Дебора Келлі, Кріс Біркет
Запрошені спікери: Христина Бердинських, Анастасія Канарьова, Ангеліна Карякіна, Катерина Коберник, Богдан Кутєпов, Джон Лоуренс, Джонатан Леві.

Детальніше про курс

Зйомка і монтаж: історії людей з травматичним досвідом

Інструктори: Ентоні Хедлі, Олександр Назаров
Запрошені спікери: Сергій Каразій, Макс Левін

Детальніше про курс 

 
 

Фундація "Томсон" за підтримки Європейського Союзу, запрошує медіа спеціалістів на он-лайн курси з медіа менеджменту у період трансформації та дослідження аудиторії. Курси розроблені у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ» на платформі EdCast, мають багато відео, вікторин, завдань, які перевірятимуться інструкторами. Це навчання буде корисним як для досвідчених керівників ЗМІ так і для журналістів, які нещодавно у професії. Курси безкоштовні, доступні з 8-го серпня до 15-го грудня, після здачі фінального завдання видається сертифікат.

«З огляду на медіа реформи, які відбуваються в Україні: становлення суспільного мовника та роздержавлення, існує серйозна потреба в досвіді як забезпечити успішну роботу ЗМІ без державної чи політичної підтримки», –  Девід Квін директор з розвитку фундації «Томсон». «Враховуючи більш як дворічний досвід з надання підтримки з виробництва контенту та бізнес консультацій для регіональних ЗМІ, ми розробили серію онлайн курсів, щоб надати інструменти, які б допомогли покращити економічну ситуацію в редакціях і тоді видання зможуть сфокусуватися на діяльності в інтересах громадськості, висвітлювати важливі соціальні теми, такі як інтеграцію вимушених переселенців та інші.»

PARTNER ORGANISATIONS

WANT TO COOPERATE WITH OTHER PROFESSIONALS?

Join the Network to have access to raw video footage, photo library, and other data collected during project activities; ask for online mentoring & receive contact details of journalists and CSOs experts.
REGISTER NOW

Already a member? Login here