МАРИНА ФРАНЧУК

Network member

Франчук Марина Миколаївна народилася 19 квітня 1984 р. у смт. Чорнухи Полтавської області. Була шкільним кореспондентом і писала замітки в районну газету. Навчалася на курсах журналістики при Всеукраїнській газеті «Зоря Полтавщини». Була редактором районної газети «Пирятинські вісті».
З 2003 року працює на Полтавському обласному радіо ОДТРК «Лтава» спочатку кореспондентом, а потім редактором відділу підготовки інформаційних програм. З 1 січня 2015 перейшла на посаду редактора відділу художньо-публіцистичних програм (нині суспіьно-політичних). З серпня 2014 року також працює позаштатним кореспондентом Полтавської обласної газети «Події та коментарі». З 2017 року веде телерадіопроект "Манівцями" про життя окраїн, віддалених, малих сіл. Також вже 6 років займається копірайтингом, готуючи статті для сайтів різноманітної тематика. Наповнює новинами та важливою інформацією групу «Чорнухинське земляцтво» в Фейсбуці.
Має диплом про вищу освіту факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка. Член Національної спілки журналістів України. Постійно бере участь у різноманітних тренінгах і семінарах, вдосконалюючи свою професійну майстерність.
Брала участь у 3-денному тренінгу «Голос місцевих ЗМІ» у Полтаві, 5-денних в Києві та Івано-Франківську

Contact details

Contact information is only available for other network members.Zoom

WANT TO COOPERATE WITH OTHER PROFESSIONALS?

Join the Network to have access to raw video footage, photo library, and other data collected during project activities; ask for online mentoring & receive contact details of journalists and CSOs experts.
REGISTER NOW

Already a member? Login here

MEET THE OTHER PARTICIPANTS

PARTNER ORGANISATIONS