АЛЛА СИЩУК

Network member

20 років керую службою інформації на регіональному ТБ. Маю дві вищі профільні освіти. Завідувачка відділу інформації філії ПАТ НСТУ»Рівненська регіональна дирекція».
2017 р.- обрано членом робочої групи НСЖУ з питань становлення регіонального суспільного мовлення в Україні.Нагороджена численними грамотами та подяками.
- Переможиця обласного конкурсу «Жінка року -2003»
- 2015 рік Почесна Грамота Національної Спілки журналістів України
- 2016 рік Диплом Асоціації міст України за підтримки USAID за перемогу у номінації «Телевізійна програма (або серія програм)» конкурсу для регіональних ЗМІ на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції «Децентралізацій ний марафон 2016». Участь у конференції:
- Сертифікат «Проблеми та перспективи вищої школи і економічний розвиток у 21 столітті».
- Семінари - тренінги;
07.09. 2016 – тренінг для журналістів «Особливості перших місцевих виборів в об»єднаних територіальних громадах в рамках децентралізації влади в Уркаїні» (організатор – координатор Проектів в Україні – Організація з безпеки та співробітництва в Європі ОБСЄ)
- Сертифікат про участь у семінарі – тренінгу 09.10 – 11.10. 2015 – «Лідерство і реалізація соціальних проектів»
- 2016 грудень - участь у Національному прес – клубі децентралізаційної реформи на тему «Децентралізація:підсумки та досягнення 2016 року,завдання на наступний рік». У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID
- Листопад 2017 р. участь у тренінгу «Інформаційна журналістика:стандарти,етика» для інформаційних редакцій регіональних філій ПАТ «НСТУ

Contact details

Contact information is only available for other network members.Zoom

WANT TO COOPERATE WITH OTHER PROFESSIONALS?

Join the Network to have access to raw video footage, photo library, and other data collected during project activities; ask for online mentoring & receive contact details of journalists and CSOs experts.
REGISTER NOW

Already a member? Login here

MEET THE OTHER PARTICIPANTS

PARTNER ORGANISATIONS