Ефективні комунікації для ГО. Інновації без «секретів» - заявки приймаються до 4-го жовтня

Фундація Томсон та міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IРМI), за підтримки ЄС, запрошують представників громадських організацій, які працюють з переселенцями, взяти участь у серії тренінгів з ефективних комунікацій 1720 жовтня та 15 – 18 листопада у Києві. Навчання здійснюється у рамках проекту “Голос місцевих ЗМІ”.

Під час першого тренінгу учасники дізнаються про алгоритми логічно-побудованих комунікацій, як ефективно розповідати та поширювати інформацію про свою діяльність серед різних цільових груп. Учасники працюватимуть над створенням меседжів без “біжутерії” та “матрицею” комунікаційної стратегії для своїх організацій. Крім цього, обговорять особливості роботи з різними видами ЗМІ, природу походження «травматичного» досвіду роботи з журналістами і дієві способи його уникнення.

На повторному тренінгу в листопаді, представники ГО братимуть участь в ефірах місцевих ЗМІ, даватимуть інтерв’ю журналістами мережі Голос місцевих ЗМІ, щоб застосувати набуті навички під час першого тренінгу та дізнатися більше про потреби медіа під час роботи.

Щоб взяти участь у тренінгу, заповніть онлайн форму до 4-го жовтня, вівторок. Особливо до подачі заявок заохочуються представники Сумської, Житомирської, Чернігівської та Київської областей.

Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати.

Для додаткової інформації про форум, звертайтеся за телефоном 050 323 14 30  або ел. адресою: contact@regionalvoices.eu

 

Тренери:

Тарас Кузьмов - медіа експерт. Працює у сфері засобів масової інформації України з 1992-го року. Починав кар'єру в регіональному молодіжному щотижневику “Пост-Поступ” у Львові. Згодом працював на керівних посадах у медіа-центрі, створеному міжнародної організацією “Інтерньюз”. Починаючи з 2000-го року працював медіа консультантом делегації Єврокомісії в Україні. Став співзасновником і керівником журналістської громадської організації “Хартія-4”. Брав участь у створенні першого в Україні незалежного розмовного радіо проекту “Громадське радіо”, яке згодом очолив у 2003-му році. З 1996-го року в якості консультанта і тренера співпрацює з Фундацією Томсона.

Наталя Кузьма, експерт Міжнародного Інституту регіональної преси та інформації журналіст, спеціаліст із суспільної комунікації та альтернативної освіти. Очолювала прес-службу  Університету банківської справи НБУ, працювала у прес-службі Львівської облдержадміністрації та облради, Викладала Public Relations для держслужбовців в Академії держуправління при Президентові України.  Співпрацювала з ВО «Серця Лева», «Центр зайнятості вільних людей» (Львів).

* * *

Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа та громадських організацій. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

BECOME PART OF A PROFESSIONAL NETWORK

Broaden your knowledge, expand your network
PARTNER ORGANISATIONS