Комунікаційні тренінги для громадських організацій: заявки приймаються до 31-го березня

Фундація Томсон та міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IРМI), за підтримки ЄС, запрошують представників громадських організацій, які працюють з переселенцями, взяти участь у серії тренінгів із зв’язків з медіа та громадськістю.

Наступні чотири спарені заняття пройдуть в Одесі (5-8 квітня і 17-20 травня)  і Львові (11-14 квітня та 23-25 травня). При відборі організацій перевага надаватиметься західним та південним регіонам. Перший комунікаційний тренінг  для організацій на Сході пройшов у лютому в Харкові.

В Одесі учасники дізнаються як ефективно розповідати та поширювати інформацію про свою діяльність серед різних цільових груп та ЗМІ, розроблятимуть план стратегічних комунікацій для своїх організацій і записуватимуть інтерв’ю на камеру. Також, на тренінгу обговорюватимуть особливості підготовки новинних сюжетів на телебаченні, проведення дебатів та поради як подати матеріал так, щоб зацікавити якомога більше ЗМІ. Інформація про тренерів Марка Вебстера та Ангеліну Солдатенко нижче.

Львівський тренінг сфокусується на алгоритмах логічно побудованих  комунікацій. Учасники працюватимуть над створенням меседжів без “біжутерії” та “матрицею” комунікаційної стратегії для своїх організацій. Крім цього, дізнаються про особливості роботи з різними видами ЗМІ, природу походження «травматичного» досвіду роботи з журналістами і дієві способи його уникнення. Інформація про тренерів Тараса Кузьмова та Наталю Кузьму знаходиться нижче.

На повторних тренінгах у травні фахівці із зв’язків з громадськістю з допомогою тренерів організовуватимуть заходи із журналістами мережі Голос місцевих ЗМІ, щоб попрактикувати набуті навички та дізнатися більше про потреби медіа.

Щоб взяти участь у тренінгу, надішліть резюме та короткий мотиваційний лист на адресу: irmi.ukraine@gmail.com до 31 березня, четвер.

Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати.

За додатковю інформацією звертайтеся до проекту “Голос місцевих ЗМІ” :(044) 498- 51-75 або regional.voices.ua@gmail.com

Тренери:

Марк Вебстер з британської Фундації Томсон, спеціаліст, тренер у сфері стратегічних комунікацій. Марк розпочинав свою кар’єру як журналіст, більше 30 років працював у медіа у таких виданнях як Financial Times, Evening Standard, на телеканалі ITN та Channel Five News.

Тарас Кузьмов - медіа експерт. Працює у сфері засобів масової інформації України з 1992-го року. Починав кар'єру в регіональному молодіжному щотижневику “Пост-Поступ” у Львові. Згодом працював на керівних посадах у медіа-центрі, створеному міжнародною організацією “Інтерньюз”. Починаючи з 2000-го року працював медіа консультантом делегації Єврокомісії в Україні. Став співзасновником і керівником журналістської громадської організації “Хартія-4”. Брав участь у створенні першого в Україні незалежного розмовного радіо проекту “Громадське радіо”, яке згодом очолив у 2003-му році. З 1996-го року в якості консультанта і тренера співпрацює з Фундацією Томсона.

Ангеліна Солдатенко, експерт Міжнародного Інституту регіональної преси та інформації (IRMI) дасть характеристику медіа середовищі в Україні та розкаже про ефективні інструменти комунікації. Ангеліна – журналіст, експерт у галузі медіа та суспільної комунікації, тренер. Має значний досвід роботи в українських медіа, зокрема по темах, пов’язаних з соціальними конфліктами, розробляє навчальні програми для медіа та спеціалістів із зв’язків з громадськістю.

Наталя Кузьма, експерт IRMI, журналіст, спеціаліст із суспільної комунікації та альтернативної освіти. Очолювала прес-службу  Університету банківської справи НБУ, працювала у прес-службі Львівської облдержадміністрації та облради, Викладала Public Relations для держслужбовців в Академії держуправління при Президентові України.  Співпрацювала з ВО «Серця Лева», «Центр зайнятості вільних людей» (Львів).

* * *

Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір», у співпраці з Національною спілкою журналістів.

BECOME PART OF A PROFESSIONAL NETWORK

Broaden your knowledge, expand your network
PARTNER ORGANISATIONS