Тренінг для журналістів ТБ та новинних онлайн медіа – заявки приймаються до 3 квітня

Фундація Томсон та міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI), за підтримки Європейського Союзу, запрошують журналістів регіональних телеканалів та новинних онлайн ресурсів на зйомки сюжетів та відео-подкастів про інтеграцію переселенців. Навчання здійснюється у рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів», який здійснюється медіа – консорціумом з п’яти організацій за інформаційної підтримки Національної спілки журналістів України.

П'ятиденні продакшн-сесії 18-22 квітня в Чернівцях та 25 – 29 квітня в Івано-Франківську організовані таким чином, що до кінця навчання кожен учасник/учасниця матиме актуальний, збалансований матеріал для трансляції на телеканалі, публікації на вебсайті.

На тренінгу  учасники разом з міжнародними тренерами Деборою КелліСаймоном Хастінгсом, Девідом Хендсом (Фундація Томсон)  та місцевими експертами IRMI, працюватимуть над пошуком історій, досліджуватимуть  проблематику, аналізуватимуть її, зніматимуть та редагуватимуть відео  і фіналізуватимуть матеріли для трансляцій.

Відео сюжети та онлайн подкаст підготовлені учасниками попередніх тренінгів доступні тут і тут, а також нижче.

Відео Марини Кудь та Івана Хараламбуса з київського тренінгу.

У перспективі створена під час проекту мережа регіональних медіа слугуватиме платформою для налагодження співпраці з  колегами у країнах ЄС.

Щоб взяти участь у тренінгу в Чернівцях чи Івано-Франківську надішліть резюме та короткий мотиваційний лист на е-скриньку irmi.ukraine@gmail.com до 3 квітня, неділя, вказавши місто проведення тренінгу. Члени Національної спілки журналістів України повинні додати в копію заявки емейл НСЖУ oblik@nsju.org

Організатори забезпечують місцевий транспорт під час підготовки, зокрема,  для інтерв'ю, фото та відео зйомок у межах області. Також відшкодовують проїзд автобусом та потягом (крім першого класу) і забезпечують проживання і харчування.

Для отримання більш докладної інформації телефонуйте (044) 498 51 75 або пишіть regional.voices.ua@gmail.com

* * * * * * *

“Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір», у співпраці з Національною спілкою журналістів.

BECOME PART OF A PROFESSIONAL NETWORK

Broaden your knowledge, expand your network
PARTNER ORGANISATIONS