Тренінг з ефективних комунікацій: заявки приймаються до 1-го липня

Фундація Томсон та міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IРМI), за підтримки ЄС, запрошують представників громадських організацій, які працюють з переселенцями, взяти участь у серії тренінгів з ефективних комунікацій 11 – 14 липня та 25 – 28 липня в Миколаєві. Навчання здійснюється у рамках проекту “Голос місцевих ЗМІ”.

Під час першого тренінгу учасники дізнаються про алгоритми логічно-побудованих комунікацій, як ефективно розповідати та поширювати інформацію про свою діяльність серед різних цільових груп. Громадські організації працюватимуть над меседжами без “біжутерії” та “матрицею” комунікаційної стратегії для своїх організацій. Крім цього, дізнаються про особливості роботи з різними видами ЗМІ, природу походження «травматичного» досвіду роботи з журналістами і дієві способи його уникнення.

На повторному тренінгу, проектні координатори та фахівці із зв’язків з громадськістю з допомогою тренерів організовуватимуть заходи із журналістами мережі Голос місцевих ЗМІ, щоб попрактикувати набуті навички та дізнатися більше про потреби медіа.

Щоб взяти участь у тренінгу, заповніть онлайн форму до 1 липня, п’ятниця.

Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати.

Для додаткової інформації про форум, звертайтеся за телефоном 050 323 14 30  або ел. адресою: contact@regionalvoices.eu

Тренери:

Тарас Кузьмов - медіа експерт. Працює у сфері засобів масової інформації України з 1992-го року. Починав кар'єру в регіональному молодіжному щотижневику “Пост-Поступ” у Львові. Згодом працював на керівних посадах у медіа-центрі, створеному міжнародної організацією “Інтерньюз”. Починаючи з 2000-го року працював медіа консультантом делегації Єврокомісії в Україні. Став співзасновником і керівником журналістської громадської організації “Хартія-4”. Брав участь у створенні першого в Україні незалежного розмовного радіо проекту “Громадське радіо”, яке згодом очолив у 2003-му році. З 1996-го року в якості консультанта і тренера співпрацює з Фундацією Томсона.

Наталя Кузьма, експерт Міжнародного Інституту регіональної преси та інформації журналіст, спеціаліст із суспільної комунікації та альтернативної освіти. Очолювала прес-службу  Університету банківської справи НБУ, працювала у прес-службі Львівської облдержадміністрації та облради, Викладала Public Relations для держслужбовців в Академії держуправління при Президентові України.  Співпрацювала з ВО «Серця Лева», «Центр зайнятості вільних людей» (Львів).

* * *

Відео учасниці Анни Чернової з попереднього тренінгу з ефективних комунікацій телеканалу ZiK (дивитися з 50-тої секунди)


Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів” — це півторарічний проект, спрямований на підтримку регіональних медіа. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіаконсорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, міжнародний Інститут регіональної преси та інформації, Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

BECOME PART OF A PROFESSIONAL NETWORK

Broaden your knowledge, expand your network
PARTNER ORGANISATIONS