Наставництво з медіа-адвокації

Томсон медіа та  International Alert, за підтримки Європейського Союзу, запрошують представників громадських організацій та волонтерських ініціатив, які працюють з наслідками конфлікту на серію тренінгів з підготовки адвокаційно-комунікаційної стратегії.

Маєте адвокаційну стратегію, яка не працює? Або ж нещодавно у громадському секторі і ще не маєте досвіду системних комунікацій? Тоді читайте умови, заповнюйте заявку та реєструйтеся нижче.

 Томсон медіа та  International Alert, за підтримки Європейського Союзу, запрошують представників громадських організацій та волонтерських ініціатив, які працюють з наслідками конфлікту на серію тренінгів з підготовки адвокаційно-комунікаційної стратегії. Учасники працюватимуть в групах, а також індивідуально з тренером віч-на-віч над покроковим розробленням плану для своїх організацій. Окрім основних кроків з підготовки стратегії, таких як аналіз проблеми, мети, цільової аудиторії, ключових повідомлень та моніторингу результатів, учасники обговорять успішні кейси з виконавцями адвокаційних кампаній на локальному та національному рівнях, дізнаються про особливості пітчингу (подання) історій для ЗМІ з медіа редакторкою.

Навчання пройде

  • 21-23 травня в Києві
  • 27-29 травня у Львові
  • 1-3 червня у Дніпрі

Щоб взяти участь в одному з тренінгів, заповніть онлайн форму до 7-го травня, понеділок.

Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати (повертається вартість залізничних квитків (купе, 2 клас інтерсіті), квитки на автобус, витрати на паливо для автомашин не покриваються).

Для додаткової інформації звертайтеся до Олени Садовнік, координаторки проекту від Томсон медіа   olenkas@thomsonfoundation.org

Тренерка:

Наталя Кузьма, Томсон Медіа, в комунікаціях працює більше 15 років. Громадська активістка, волонтерка. Автор першої успішної електронної петиції у Львові з голосуванням через Bank ID, ведуча проекту створення першого в Україні заказника у межах міста «Торфовище Білогорща». Членкиня Львівського центру медіації. Авторка онлайн-курсу з управління конфліктом «Мирний воїн».

До цього працювала у прес-службі Львівської облдержадміністрації, обласної ради, створила та керувала відділом прес-служби Університету банківської справи НБУ, була ведучою проекту «Львівська балачка» у барі Libraria.

* * *

Довідкова інформація:

Проект ЄС «Підтримка соціальної згуртованості в Україні: ініціативи громади з розбудови миру та адвокасі» виконують незалежна міжнародна організація з розбудови миру International Alert у співпраці з міжнародною некомерційною організацією з розвитку ЗМІ Thomson Media, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Період реалізації проекту: 2018-2020 роки. Цільові регіони: Донецька, Луганська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Херсонська, Одеська, Львівська області, а також Закарпатська та місто Київ.

International Alert має більше 30 років досвіду з розбудови миру в різних країнах. Працює в Україні з 2015 року. Томсон медіа - провідна міжнародна некомерційна організація, яка допомагає ЗМІ у різних країнах адаптуватися до викликів сьогодення. Томсон пропонує інноваційні рішення для висвітлення важливих питань таких як регіональна безпека та зміна клімату, міграція та економічне зростання та інших. Берлінський офіс Томсон медіа також працює з урядами, філантропами та донорськими організаціями. Організація є партнером і входить до групи Thomson Foundation.

Контакти

  • 063 93 56 444

BECOME PART OF A PROFESSIONAL NETWORK

Broaden your knowledge, expand your network
PARTNER ORGANISATIONS